МИ ПРАЦЮЄМО: ПН - СБ: 9:00 - 19:00; НД - ВИХІДНИЙ.
ru | uk

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ | РОЗСТРОЧКА | МОНОБАНК | ПРИВАТ БАНК | АЛЬФА БАНК | Термін: від 2 до 24 міс.

Показати фільтр
Параметри
Ціна  599.00 - 4499.00 грн
Виробник
Форма
Тип
Матеріал
Кількість чаш
Колір

КУХОННІ МИЙКИ


Порівняння товарів (0)


Гранітна кухонна мийка Galati Kolo Avena
Гранітна мийка для кухні Galati Kolo Avena Кухонні мийки з граніту - відмінне рішення для сучасної кухні. Переваги: Європейський виробник. Конкурентна ціна. Експлуатаційні переваги: дизайн, безшумність, термостійкість, витривалість до хімії. Характеристики Galati Kolo Avena (501):..

Ціна: 1 729.00 грн

Гранітна кухонна мийка Galati Kolo Bezhvy
Гранітна мийка для кухні Galati Kolo Bezhvy Кухонні мийки з граніту - відмінне рішення для сучасної кухні. Переваги: Європейський виробник. Конкурентна ціна. Експлуатаційні переваги: дизайн, безшумність, термостійкість, витривалість до хімії. Характеристики Galati Kolo Bezhvy (401..

Ціна: 1 729.00 грн

Гранітна кухонна мийка Galati Kolo Biela
Гранітна мийка для кухні Galati Kolo Biela Кухонні мийки з граніту - відмінне рішення для сучасної кухні. Переваги: Європейський виробник. Конкурентна ціна. Експлуатаційні переваги: дизайн, безшумність, термостійкість, витривалість до хімії. Характеристики Galati Kolo Biela (101):..

Ціна: 1 729.00 грн

Гранітна кухонна мийка Galati Kolo Grafit
Гранітна мийка для кухні Galati Kolo Grafit Кухонні мийки з граніту - відмінне рішення для сучасної кухні. Переваги: Європейський виробник. Конкурентна ціна. Експлуатаційні переваги: дизайн, безшумність, термостійкість, витривалість до хімії. Характеристики Galati Kolo Grafit (201..

Ціна: 1 729.00 грн

Гранітна кухонна мийка Galati Kolo Piesok
Гранітна мийка для кухні Galati Kolo Piesok Кухонні мийки з граніту - відмінне рішення для сучасної кухні. Переваги: Європейський виробник. Конкурентна ціна. Експлуатаційні переваги: дизайн, безшумність, термостійкість, витривалість до хімії. Характеристики Galati Kolo Piesok (301..

Ціна: 1 729.00 грн

Гранітна кухонна мийка Galati Kolo Seda
Гранітна мийка для кухні Galati Kolo Seda Кухонні мийки з граніту - відмінне рішення для сучасної кухні. Переваги: Європейський виробник. Конкурентна ціна. Експлуатаційні переваги: дизайн, безшумність, термостійкість, витривалість до хімії. Характеристики Galati Kolo Seda (601): ..

Ціна: 1 729.00 грн

Гранітна кухонна мийка Galati Kolo Teracotă
Гранітна мийка для кухні Galati Kolo Teracotă Кухонні мийки з граніту - відмінне рішення для сучасної кухні. Переваги: Європейський виробник. Конкурентна ціна. Експлуатаційні переваги: дизайн, безшумність, термостійкість, витривалість до хімії. Характеристики Galati Kolo Teracotă ..

Ціна: 1 729.00 грн

Гранітна мийка GALATI Adiere Avena (501)
  Гранітна мийка GALATI Adiere Avena (501) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. Г..

Ціна: 2 169.00 грн

Гранітна мийка GALATI Adiere Bezhvy (401)
  Гранітна мийка GALATI Adiere Bezhvy (401) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 169.00 грн

Гранітна мийка GALATI Adiere Biela (101)
  Гранітна мийка GALATI Adiere Biela (101) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. Г..

Ціна: 2 169.00 грн

Гранітна мийка GALATI Adiere Grafit (201)
  Гранітна мийка GALATI Adiere Grafit (201) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 169.00 грн

Гранітна мийка GALATI Adiere Piesok (301)
  Гранітна мийка GALATI Adiere Piesok (301) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 169.00 грн

Гранітна мийка GALATI Adiere Seda (601)
  Гранітна мийка GALATI Adiere Seda (601) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. Гр..

Ціна: 2 169.00 грн

Гранітна мийка GALATI Adiere Teracotă (701)
  Гранітна мийка GALATI Adiere Teracotă (701) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 169.00 грн

Гранітна мийка GALATI Elegancia Avena (501)
  Гранітна мийка GALATI Elegancia Avena (501) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 779.00 грн

Гранітна мийка GALATI Elegancia Bezhvy (401)
  Гранітна мийка GALATI Elegancia Bezhvy (401) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 779.00 грн

Гранітна мийка GALATI Elegancia Biela (101)
  Гранітна мийка GALATI Elegancia Biela (101) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 779.00 грн

Гранітна мийка GALATI Elegancia Grafit (201)
  Гранітна мийка GALATI Elegancia Grafit (201) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 779.00 грн

Гранітна мийка GALATI Elegancia Piesok (301)
  Гранітна мийка GALATI Elegancia Piesok (301) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 779.00 грн

Гранітна мийка GALATI Elegancia Seda (601)
  Гранітна мийка GALATI Elegancia Seda (601) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 779.00 грн

Гранітна мийка GALATI Elegancia Teracotă (701)
  Гранітна мийка GALATI Elegancia Teracotă (701) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах..

Ціна: 2 779.00 грн

Гранітна мийка GALATI Jorum 65 Avena (501)
  Гранітна мийка GALATI Jorum 65 Avena (501) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 585.00 грн

Гранітна мийка GALATI Jorum 65 Bezhvy (401)
Гранітна мийка GALATI Jorum 65 Bezhvy (401)Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах.Гранітні мийки G..

Ціна: 2 585.00 грн

Гранітна мийка GALATI Jorum 65 Biela (101)
  Гранітна мийка GALATI Jorum 65 Biela (101) Європейський виробник кухонних мийок GALATI входить в топ найбільш обираних фірм в сегменті ціна і якість. Виробник представлений мийками із нержавіючої сталі (товщина 0,6 і 0,8 мм) і гранітними мийками преміум класу в різних колірних гамах. ..

Ціна: 2 585.00 грн

КУХОННІ МИЙКИ

Кухонна мийка

Мийки незамінні об'єкти на кухнях, в них миють продукти і посуд. Існує багато різновидів мийок: кутові або для прямих стільниць, з однією і двома чашками. За типом вони бувають накладні, врізні, вбудовувані. За формою мийки можуть бути круглі, квадратні, прямокутні, овальні і у вигляді трапеції. Найбільш поширені круглі мийки розмірами 50 на 50 сантиметрів, Квадратні також можуть півметра на півметра або 60 на 60 сантиметрів. У прямокутних кухонних мийках розмірний ряд ширше і вони часто мають другу чашку для розморожування продуктів. Трапецієподібні зустрічаються не часто, більше придатні для кутового пристрою, іноді забезпечені додатковою маленькою раковиною. За матеріалом виготовлення мийки діляться на гранітні, як правило, врізні, а також бувають накладні з нержавіючої сталі.

Вибираємо кращі кухонні мийки

Продаж онлайн економлять час і кошти, щоб замовити і придбати мийку на кухню або безліч інших кухонних приналежностей немає потреби залишати своє місто, як Одеса, Харків або невеликий райцентр, також ціна в інтернеті нижче. Електронний каталог на сайті vygodnyi.com.ua пропонує кухонні мийки в широкому асортименті і інші пристосування для кухні від провідних виробників, фірм Perfelli і Minola, Galati. Пропоновані гранітні раковини виготовлені з гранітної і крихти і сполучних полімерів. Цей матеріал стійкий до хімічного впливу, перепадів температури, не боїться механічного пошкодження. Відрізняється граніт довговічністю і естетичним виглядом, може мати широкий спектр кольорів. Вибравши відповідні мийки, їх можна замовити через кошик, залишивши свої контактні дані. Менеджери сайту оперативно вийдуть на зв'язок і після уточнення умови доставки та оплати товар вишлють покупцеві.

Перевірений постачальник магазин "Вигідний"

Якщо Ви бажаєте купити мийку, то оптимальним рішенням буде купити мийку на кухню в інтернет-магазині "Вигідний" (Україна), ціни тут доступні, а зробити покупку можна онлайн, а не їхати в Київ, де знаходиться склад і офіс фірми. Доставка проводиться по всій Україні. Оплата здійснюються банківською картою, готівкою при самовивозі зі складу в Києві, або проводиться розрахунок при отриманні післяплатою. Гарантія якості товару надається постачальником відповідно до Закону Про захист прав споживачів. Гарантійний термін встановлює виробник. Якщо виникають питання, то можна проконсультуватися зі співробітниками фірми за вказаними контактами.

Як вибрати мийку на кухню? Види.

Сучасний ринок пропонує кілька видів мийок за способом монтажу:

 • Накладні кухонні мийки - це мийки з нержавіючої сталі, які накладаються на дерев'яну тумбу розміром 50x50, 60x60, 50x80, 60x80 см.
 • Врізні кухонні мийки встановлюються в вирізаний отвір в стільниці.
 • Вбудовувані мийки монтуються в рівень зі стільницею.
 • Подстільні мийки вбудовуються нижче рівня стільниці.

Види мийок за матеріалом:

Мийки з нержавіючої сталі – найбільший клас вибору за формою, дизайном, ціною. Ціна мийок з нержавіючої сталі залежить від товщини металу: 0.6, 0.8, 1 мм. Даний вид матеріалу має ряд переваг, так як хромоникелевый сплав володіє невеликою вагою, корозійною стійкістю, термостійкістю, легкістю в обробці. Мийки з нержавіючої сталі мають кілька декоративних обробок: сатин (матове покриття), декор або текстура (декоративна сіточка), полірування (блискучий глянець). Недоліками мийок з нержавіючої сталі є їх гучність (бризки води), нестійкість покриття до агресивної хімії, маркість (для полірованих виробів), можливість механічних пошкоджень (удари, подряпини).

Гранітні кухонні мийки відрізняються якістю і довговічністю. При виробництві гранітних мийок використовується 80% гранітної крихти і 20% сполучного полімеру. Таке співвідношення дозволяє зробити мийку стійкою до:

 • механічних пошкоджень;
 • побутової агресивної хімії;
 • температурних перепадів.

Також головних переваг мийок з граніту є їх безшумність (поглинання шуму за рахунок товщини матеріалу 8-20 мм) і краса. Сучасні виробники мийок пропонують широкий вибір колірних рішень: Білий, Бежевий, Сірий, Чорний, коричневий.

Мийки з штучного і з натурального каменю? В чому різниця? Мийки з натурального каменю виготовлені кварцового каменю, смол і кольорових пігментів. Мийки зі штучного каменю - це акрилові мийки без вмісту природних компонентів.

Форма мийок.

Залежно від типу кухні (прямий, кутовий, острівний, паралельної) підбирають зручну форму мийки:

 • Для кутової стільниці підходять практично всі види форм: круглі, овальні, прямокутні, трапеції і асиметричні.
 • Для прямих стільниць краще використовувати прямокутні, квадратні одночашкові або двочашкові мийки.

Найбільш популярні-це класичні круглі мийки діаметром від 50 см.

 • Квадратні мийки мають найчастіше розміри 500x500, 600x600 мм
 • Прямокутні мийки 50x60, 50x80, 60x80 см, можуть бути з однією, двома чашами або однієї повноцінної і другої маленької чаші для розморожування або відстоювання.
 • Овальні мийки – кругла форма з додатковим крилом для посуду.
 • Трапецієподібні мийки-незвичайна форма, яка складається з основної і додаткової чаші, а також з невеликої стільниці.

Де купити мийку вигідно? Виробник.

Сучасний ринок виробників мийок на кухню представлений наступними фірмами.

Кухонні мийки Galati (виробник Румунія).

Європейський виробник кухонних мийок Галаті представляє 11 видів мийок з граніту і нержавіючої сталі (більше 50 моделей). На території України Виробник з'явився 8 років тому (2008 рік). Гранітні мийки Галаті представлені в 7 колірних рішеннях: Piesok, Avena, Grafit, Seda, Biela, Bezhvy, Teracotă. Мийки з нержавіючої сталі виготовляються в двох варіантах – Текстура і Сатин товщиною 0.6 і 0.8 мм Виробник мийок Galati часто влаштовує акції, наприклад, хочете купити мийку з нержавіючої сталі, отримаєте ще й шумоізолюючий килимок в подарунок.

Кухонні мийки Minola

Продукція компанії Мінола представлена кухонним обладнанням (витяжки, духові шафи, поверхні, кухонні мийки, теплотехнічним обладнання (бойлери) і аксесуарами, кухонним текстилем і засобами для чищення устаткування. Білоруський виробник представляє більше 150 моделей гранітних мийок різних за дизайном і кольором. Дизайнерська серія представлена наступними моделями: антик, артик, базальт, графіт, класик, пісок, пірит, чорний, еспресо. Всі мийки розраховані на евросифон з клапаном. Завод з виробництва мийок Мінола знаходиться в Туреччині.

Кухонні мийки Perfelli:

Перфеллі - великий європейський виробник вбудованої побутової техніки, кухонних мийок і посуду. Виробник Перфеллі знаходяться в Польщі, виробничі потужності на території Туреччини. Перфеллі-це великий виробник гранітних мийок, асортимент яких більше 160 одиниць! Відмінною особливістю є 2 заводських отвори в прямокутних мийках: під змішувач і під миючий засіб.

Компанія інтернет магазин «Вигідний» пропонує купити кухонні мийки Київ, а також можна купити мийку з доставкою по Україні (Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Запоріжжя).

ПЕРЕВАГИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ВИГІДНИЙ

ДОСТАВКА

Самовивіз з нашого магазину (за погодженням за часом). Кур'єром за адресою. Нова пошта (1-2 дні).

ОПЛАТА

Готівковий розрахунок. Безготівковий розрахунок. Кур'єром за адресою. Післяплата.

ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення Товару протягом 14 днів. Гарантія товару здійснюється згідно інструкції.

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Працюємо безпосередньо з виробником і імпортерами.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Постійні акції та знижки на всі групи товарів через корзину.

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Ми не маємо топових позицій в пошуку сайтів, тому подвійно намагаємося, щоб Ви нас радили!

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Широкий асортимент. Але ми не виставляємо на сайт продукцію, за якою є стабільні нарікання.

Розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни!!

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

Відсутність ризиків.

Дізнатись вартість