МИ ПРАЦЮЄМО: ПН - СБ: 9:00 - 19:00; НД - ВИХІДНИЙ.
ru | uk

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ | РОЗСТРОЧКА | МОНОБАНК | ПРИВАТ БАНК | АЛЬФА БАНК | Термін: від 2 до 24 міс.

Показати фільтр
Параметри
Ціна  3100.00 - 5770.00 грн
Виробник
Кількість секцій
Висота електрорадіаторів

ЕЛЕКТРОРАДІАТОРИ


Порівняння товарів (0)


Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 10 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 10 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (ви..

Ціна: 4 640.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 11 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 11 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (ви..

Ціна: 4 860.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 12 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 12 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (ви..

Ціна: 5 080.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 3 секції (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 3 секції (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)...

Ціна: 3 340.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 3 секції (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 3 секції (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (вис..

Ціна: 3 100.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 4 секції (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 4 секції (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)...

Ціна: 3 610.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 4 секції (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 4 секції (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (вис..

Ціна: 3 320.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 5 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 5 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)...

Ціна: 3 880.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 5 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 5 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (вис..

Ціна: 3 540.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 6 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 6 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)...

Ціна: 4 150.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 6 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 6 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (вис..

Ціна: 3 760.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 7 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 7 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)...

Ціна: 4 420.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 7 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 7 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (вис..

Ціна: 3 980.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 8 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 8 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)...

Ціна: 4 690.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 8 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 8 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (вис..

Ціна: 4 200.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 9 секцій (Стандарт)
Електрорадіатори ОптіМакс 9 секцій (Стандарт)Конструкція і комплектація.Електорорадіатори Оптимакс являють собою окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо (Кіран) 500 х 96 мм Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (вис..

Ціна: 4 420.00 грн

Безкоштовна доставка
Низькі електрорадіатори ОптіМакс 7 секцій
Низькі електричні радіатори ОптіМакс 7 секційКонструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс - це окремо скручені між собою біметалеві радіатори Мірадо Люкс 300 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача). Бі..

Ціна: 4 420.00 грн

Безкоштовна доставка
Низькі електрорадіатори ОптіМакс 4 секції
Низькі електричні радіатори ОптіМакс 4 секціїКонструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс  - це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 300 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока те..

Ціна: 3 610.00 грн

Безкоштовна доставка
Низькі електрорадіатори ОптіМакс 5 секцій
Низькі електричні радіатори ОптіМакс 5 секційКонструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс - це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 300 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловід..

Ціна: 3 880.00 грн

Безкоштовна доставка
Низькі електрорадіатори ОптіМакс 8 секцій
Низькі електричні радіатори ОптіМакс 8 секційКонструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс - це окремо скручені між собою біметалеві радіатори Мірадо Люкс 300 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача). Бі..

Ціна: 4 690.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 12 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 12 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)..

Ціна: 5 770.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 11 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 11 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)..

Ціна: 5 500.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 10 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 10 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)..

Ціна: 5 230.00 грн

Безкоштовна доставка
Електрорадіатори ОптіМакс 9 секцій (Elite)
Електрорадіатори ОптіМакс 9 секцій (Еліт)Конструкція і комплектація.Електрорадіатори Оптимакс це окремо скручені між собою секції біметалевих радіаторів Мірадо Люкс 500 х 96 мм. Біметалевий радіатор складається з 2-х металів: сталі (міцність і довговічність корпусу) і алюмінію (висока тепловіддача)...

Ціна: 4 960.00 грн

ЕЛЕКТРОРАДІАТОРИ

Електричний радіатор - ціна комфорту

Вибір того, яке опалення підходить для Вашого будинку краще всього, може бути складним завданням, але якщо Ви шукаєте варіант, який є енергоефективним, керованим і економічним, тоді відповідь проста. Цей вид опалення – електрорадіатор, який складається з секцій з рідким теплоносієм. На сайті інтернет-магазину «Вигідний» Ви зможете вибрати варіанти від 3 до 12 секцій.

Багато хто вважає, що таке опалення є більш дорогим варіантом, ніж використання інших видів палива, зокрема - газу. Газ не завжди дешевше, ніж електрика, та й довгострокові вигоди від установки електричних радіаторів набагато перевищують ці початкові витрати.

Переваги електричних радіаторів

Установка електричних радіаторів не тільки надзвичайно економічна, але і екологічна. На відміну від системи опалення на основі котлів, де енергія може виходити через димохід, 100% електроенергії, використовуваної для живлення електричного радіатора, перетворюється в тепло. Це гарантує, що для роботи потрібно менше енергії, що дозволяє заощадити на довгострокових експлуатаційних витратах. Також важливо враховувати здатність керувати температурою в різних кімнатах індивідуально, а не з однієї центральної контрольної точки.

Цей тип радіатора не вимагає прокладки труб. Поки є багато доступних точок харчування, установка виконується швидко і без стресу. Це особливо вигідно для тих, хто повністю оновлює місце проживання, де часто досить інших проблем. Відсутність труб також означає, що постійне технічне обслуговування такого типу системи опалення є простим і економічно ефективним.

Інтернет-магазин «Вигідний» - Ваш незамінний помічник

Якщо Вам необхідно замінити застарілі батареї або встановити нові прилади опалення, Вам варто купити електричні радіатори (електрорадіатори) за низькими цінами на нашому сайті. Ми пропонуємо зручність в оплаті і доставці в будь-який населений пункт України. У Києві можлива доставка кур'єром.

Також Ви зможете обміняти товар протягом двох тижнів, якщо з якихось причин він Вам не підходить. Слідкуйте за постійними акціями та знижками на всі групи товарів. При виникненні питань звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті.

ПЕРЕВАГИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ВИГІДНИЙ

ДОСТАВКА

Самовивіз з нашого магазину (за погодженням за часом). Кур'єром за адресою. Нова пошта (1-2 дні).

ОПЛАТА

Готівковий розрахунок. Безготівковий розрахунок. Кур'єром за адресою. Післяплата.

ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення Товару протягом 14 днів. Гарантія товару здійснюється згідно інструкції.

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Працюємо безпосередньо з виробником і імпортерами.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Постійні акції та знижки на всі групи товарів через корзину.

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Ми не маємо топових позицій в пошуку сайтів, тому подвійно намагаємося, щоб Ви нас радили!

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Широкий асортимент. Але ми не виставляємо на сайт продукцію, за якою є стабільні нарікання.

Розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни!!

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

Відсутність ризиків.

Дізнатись вартість