МИ ПРАЦЮЄМО: ПН - СБ: 9:00 - 19:00; НД - ВИХІДНИЙ.
ru | uk

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ | РОЗСТРОЧКА | МОНОБАНК | ПРИВАТ БАНК | АЛЬФА БАНК | Термін: від 2 до 24 міс.

Показати фільтр
Параметри
Ціна  5850.00 - 719400.00 грн
Виробник
Вид котла
Потужність

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ


Порівняння товарів (0)


Безкоштовна доставка
Лідер продажу
Твердопаливні котли Альтеп Duo Plus 15 кВт
Твердопаливний котел тривалого горіння Altep Duo Plus 15 кВтAltep - Центр ― якісний виробник котлів тривалого горіння. У зв'язку з подорожчанням газу попит на твердопаливні котли помітно зріс. Зріс і асортимент твердопаливних котлів на українському ринку, якість яких потрібно перевірити часом. Завод..

Ціна: 37 100.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливні котли Огонек КОТВ 10 кВт
Твердопаливні котли Огонек КОТВ 10Вогник - Старобільська компанія-виробник твердопаливних котлів, буржуйок, булер'янов, печей, бойлерів на дровах. Котли вогник виробляються більше 20 років і займають одне з лідируючих позицій по попиту в Східній Україні в бюджетному сегменті.Твердопаливний котел Вог..

Ціна: 9 020.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Kronas Standart 14 кВт
Котли тривалого горіння Kronas Standart 14 кВт Підприємство Kronas виробляє десятки моделей твердопаливних котлів. Модель Kronas Standart - це серія котлів тривалого горіння, розроблена спеціально для клієнтів, які шукають твердопаливні котли з автоматикою хорошої якості за оптимальною невисокою ..

Ціна: 27 100.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Kronas Standart 18 кВт
Котли тривалого горіння Kronas Standart 18 кВт Підприємство Kronas виробляє десятки моделей твердопаливних котлів. Модель Kronas Standart - це серія котлів тривалого горіння, розроблена спеціально для клієнтів, які шукають твердопаливні котли з автоматикою хорошої якості за оптимальною невисокою ..

Ціна: 28 900.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Kronas Standart 22 кВт
Котли тривалого горіння Kronas Standart 22 кВт Підприємство Kronas виробляє десятки моделей твердопаливних котлів. Модель Kronas Standart - це серія котлів тривалого горіння, розроблена спеціально для клієнтів, які шукають твердопаливні котли з автоматикою хорошої якості за оптимальною невисокою ..

Ціна: 29 900.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Kronas Unic 15 кВт
Котли тривалого горіння Kronas Unic 15 кВтKronas - одне з найбільших підприємств з виробництва твердопаливних котлів, буферних баків і модульних котелень в Україні.Чому обирають Кронас:Котли виробляються зі сталі 5-8 мм високої якості лиття. Товщина стали - один з критеріїв довговічності обладнання...

Ціна: 36 800.00 грн

Безкоштовна доставка
Ми рекомендуємо
Твердопаливний котел NORDEN Classic 10 кВт (4 мм)
Твердопаливний котел Norden Classic 10 кВт (4 мм)Опалення - важливе питання для кожного власника заміського будинку. Сучасний комфортний і затишний заміський будинок неможливо уявити без ефективної системи опалення. Важливо відзначити, що нинішній ринок опалювального обладнання здатний запропонувати..

Ціна: 17 700.00 грн

Безкоштовна доставка
Ми рекомендуємо
Твердопаливний котел NORDEN Classic 15 кВт (4 мм)
Твердопаливний котел Norden Classic 15 кВт (4 мм)Опалення - важливе питання для кожного власника заміського будинку. Сучасний комфортний і затишний заміський будинок неможливо уявити без ефективної системи опалення. Важливо відзначити, що нинішній ринок опалювального обладнання здатний запропонувати..

Ціна: 21 800.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Norden Standart 10 кВт (5 мм)
Твердопаливний котел Norden Стандарт 10 кВтКотел тривалого горіння. Робота на одній закладці до 48 годин.Велика камера горіння. Універсальність у виборі палива.Довговічність обладнання. Товщина сталі теплообмінника 5 мм.Простота обслуговування. Поличний багатоходовий теплообмінник.Виробник Україна.Х..

Ціна: 21 400.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Rizon Standart 12 кВт

Ціна: 24 400.00 грн

Безкоштовна доставка
Ми рекомендуємо
Подарунок +
Твердопаливний котел Swag D 15 кВт
Твердопаливні котли SWAG D 15 кВт Котли SWAG – універсальні котли тривалого горіння. Основну популярність отримали дров'яні котли. Модельний ряд розрахований для побутових і комерційних приміщень з відкритою і закритою системами опалення площею до 500 м2. Модельний ряд SWAG Котли – цилін..

40 650.00 грн Ціна: 38 618.00 грн

Лідер продажу
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE FERRUM FSF 12-14 V 2.0
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE FERRUM FSF 12-14 кВт:Котли Thermo Alliance відносяться до категорії оптимальне поєднання ціни та якості. Модельний ряд котлів складається з категорій:SSF (модель з плитою).SFW і SF (недорогі класичні котли).FSF (тривалого горіння).VASF (автоматичні котли на пелет..

Ціна: 28 220.00 грн

Лідер продажу
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE FERRUM FSF 16-20 V 2.0
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE FERRUM FSF 16-20 кВт:Котли Thermo Alliance відносяться до категорії оптимальне поєднання ціни та якості. Модельний ряд котлів складається з категорій:SSF (модель з плитою).SFW і SF (недорогі класичні котли).FSF (тривалого горіння).VASF (автоматичні котли на пелет..

Ціна: 31 990.00 грн

Лідер продажу
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE MAGNUM SSF 12
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE MAGNUM SSF 12 характеристики та особливості:МодельMAGNUM SSF 12Потужність12 кВтОсобливості моделіОпалення до 120 м2ККД 80%Товщина сталевого теплообмінника 3 ммЧавунна плита для приготування і підігріву їжіЧавунна решіткаТеплова ізоляція - мінеральна вата 20 ммТер..

Ціна: 29 000.00 грн

Лідер продажу
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE MAGNUM SSF 16
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE MAGNUM SSF 16 характеристики та особливості: Модель MAGNUM SSF 16 Потужність 16 кВт Особливості моделі Опалення до 160 м2ККД 80%Товщина сталевого теплообмінника 3 ммЧавунна плита для приготування і підігріву ї..

Ціна: 31 100.00 грн

Лідер продажу
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE MAGNUM SSF 20
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE MAGNUM SSF 20 кВт:Котли Thermo Alliance відносяться до категорії оптимальне поєднання ціни та якості. Модельний ряд котлів складається з категорій:SSF (модель з плитою).SFW і SF (недорогі класичні котли).FSF (тривалого горіння).VASF (автоматичні котли на пелеті)...

Ціна: 35 600.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE VULCAN AUTO VASF 25 кВт
Пелетний котел THERMO ALLIANCE VULCAN AUTO VASF 25: Котли Thermo Alliance відносяться до категорії оптимальне поєднання ціни та якості. Модельний ряд котлів складається з категорій: SSF (модель з плитою). SFW і SF (недорогі класичні котли). SF (тривалого горіння). VASF (автоматичні котли ..
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE VULCAN SF 15 кВт V 2.0
Твердопаливний котел THERMO ALLIANCE VULCAN SF 15 V 2.0:Котли Thermo Alliance відносяться до категорії оптимальне поєднання ціни та якості. Модельний ряд котлів складається з категорій: SSF (модель з плитою). SFW і SF (недорогі класичні котли). SF (тривалого горіння). VASF (автоматичні котли на пеле..

Ціна: 32 430.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Альтеп Classic 10 кВт
Твердопаливні котли Altep Classic Plus 10 кВтКотли Classic - це надійне і безпечне обладнання, просте в обслуговуванні. Компанія Альтеп є однією з кращих серед виробників твердопаливних котлів в Європі. Основні критерії оцінки - якість виготовлення і конструкція. Модельний ряд фірми Альтеп складаєть..

Ціна: 31 100.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Альтеп Classic 10 кВт
Твердопаливні котли Altep Classic 10 кВтКотли Classic - це надійне і безпечне обладнання, просте в обслуговуванні. Компанія Альтеп є однією з кращих серед виробників твердопаливних котлів в Європі. Основні критерії оцінки - якість виготовлення і конструкція. Модельний ряд фірми Альтеп складається з ..

Ціна: 28 000.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Холмова Zubr 15 кВт
Твердопаливний шахтний котел Холмова Zubr 15 кВт Котли Холмова Zubr (Зубр) - серійне заводське виробництво (завод Спец Деталь). Котли Холмова Зубр зроблені згідно ГОСТу 20548-93, на кожен котел надається гарантія 5 років. Особливості обладнання: Котел Зубр зроблений за кресленнями Холмов..

Ціна: 29 500.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливний котел Холмова Zubr Mini 10 кВт
Твердопаливний шахтний котел Холмова Zubr Mini 10 кВт Котли Холмова Zubr (Зубр) - серійне заводське виробництво (завод Спец Деталь). Котли Холмова Зубр зроблені згідно ГОСТу 20548-93, на кожен котел надається гарантія 5 років. Особливості обладнання: Котел Зубр зроблений за кресленнями Х..

Ціна: 22 500.00 грн

Безкоштовна доставка
Шахтний котел Макситерм Класик 10 кВт
Твердопаливний шахтний котел Макситерм Класик 10 кВтКотли Холмова – сталеві твердопаливні котли шахтного типу. Ефективність обладнання полягає в конструкції. Сталевий теплообмінник складається з двох камер:Вертикальна камера, в якій відбувається горіння. Завдяки вертикальному завантаженню палива в к..

Ціна: 15 300.00 грн

Безкоштовна доставка
Твердопаливні котли Kronas Eco 16 кВт (сталь 5 мм)
Котли твердопаливні Kronas eco 16 кВтСПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО ПОЛЬСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО представляє новий продукт, що характеризується малими габаритами і високою ефективністю.Твердопаливні котли Kronas eco це:Сталевий теплообмінник 5 ммМіцна конструкція, перевірена герметичність.Можливість установки вен..

Ціна: 17 300.00 грн

ТВЕРДОПАЛИВНІ КОТЛИ

Твердопаливні котли

Коли справа доходить до обігріву приміщень, кожен намагається створити тепло і затишну атмосферу з урахуванням ціни паливних матеріалів. Вартість газу та електроенергії не завжди доступна, на відміну від ціни твердого палива. Завдяки термостатичному управлінню ви можете оптимізувати швидкість горіння, щоб максимально використовувати деревину або біомасу. Це значна економія коштів у порівнянні з газовими та електричними котлами.

Котли на твердому паливі можуть забезпечити ряд функцій для опалення та забезпечення гарячою водою, які можна також модернізувати для існуючих систем. Є також варіанти опалювальних пристроїв з плитою, які можуть нагріти не тільки будинок і воду, але також задовольняти потреби в приготуванні їжі.

Купити твердопаливний котел для опалення в інтернет-магазині (Харків, Львів, Миколаїв, Київ, Одеса) за вигідною ціною

В інтернет-магазині «Вигідний» Ви знайдете найширший асортимент твердопаливних котлів за демократичними цінами. Ми працюємо тільки з кращими виробниками, такими як твердопаливні котли Stropuva, Swag, Kronas, Marten, Альтеп, Вогник, Норден та іншими, оскільки прагнемо надати краще нашим клієнтам.

Приступаючи до покупки, вам варто обов'язково визначитися з видом і потужністю котла в залежності від розмірів будинку і Ваших особистих потреб. Ціна також має значення, тому у нас є доступні за ціною і більш дорогі варіанти. У каталозі нашого магазину Ви знайдете опалювальні апарати з потужністю від 10 до 2500 кВт.

Також на сайті Ви зможете підібрати необхідний вид твердопаливних котлів:

  • з плитою – крім опалення приміщення і нагріву води можна готувати їжу на чавунній варильної поверхні. Відмінно підходить для заміських будинків і дач;< / li>
  • чавунний – найбільш довговічний і стійкий до корозії;
  • пелетний - для опалення використовуються деревні гранули, при цьому попелу утворюється менше, ніж у інших варіантів. Подача палива на пальник відбувається автоматично. Існують також моделі з автоматичним видаленням попелу. Робота таких апаратів не вимагає вашої постійної присутності;
  • піролізний – виробляє малу кількість сажі і золи, працюючи до 20 годин на одній закладці сухої деревини;
  • двоконтурний - має дві спіралі. Гаряча вода проходить по трубах опалення і повертається у водопровід;
  • котел тривалого горіння – з автоматикою, має об'ємну камеру горіння, яка збільшує тривалість опалення до 12 годин;
  • енергонезалежний – без електронної системи управління.

Інтернет-магазин "Вигідний": кращі твердопаливні котли в Україні

Якщо вас не влаштовує температура будинку, все в ваших руках: на нашому сайті можна купити твердопаливний котел (на твердому паливі) (ТТ) з доставкою по Україні (для споживачів, які проживають в Києві, Миколаєві, Одесі, Харкові), за невисокою вартістю. Для цього звертайтеся за номером телефону, вказаним на сайті або робіть замовлення онлайн. Оплата можлива готівкою або безготівковим переказом. Доставка здійснюється відомими транспортними службами.

В основі нашої роботи лежить не тільки продаж твердопаливних котлів і побутової техніки по Україні, але і максимальний комфорт наших клієнтів. Відсутність посередників і ризиків, гарантія, широкий асортимент - основні переваги інтернет-магазину "Вигідний".

ПЕРЕВАГИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ВИГІДНИЙ

ДОСТАВКА

Самовивіз з нашого магазину (за погодженням за часом). Кур'єром за адресою. Нова пошта (1-2 дні).

ОПЛАТА

Готівковий розрахунок. Безготівковий розрахунок. Кур'єром за адресою. Післяплата.

ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення Товару протягом 14 днів. Гарантія товару здійснюється згідно інструкції.

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Працюємо безпосередньо з виробником і імпортерами.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Постійні акції та знижки на всі групи товарів через корзину.

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Ми не маємо топових позицій в пошуку сайтів, тому подвійно намагаємося, щоб Ви нас радили!

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Широкий асортимент. Але ми не виставляємо на сайт продукцію, за якою є стабільні нарікання.

Розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни!!

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

Відсутність ризиків.

Дізнатись вартість