МИ ПРАЦЮЄМО: ПН - СБ: 9:00 - 19:00; НД - ВИХІДНИЙ.
ru | uk

ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ | РОЗСТРОЧКА | МОНОБАНК | ПРИВАТ БАНК | АЛЬФА БАНК | Термін: від 2 до 24 міс.

Показати фільтр
Параметри
Ціна  2356.00 - 12160.00 грн
Виробник

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ


Виберіть підкатегорію

Порівняння товарів (0)


Кран для фільтра Ecosoft WDF018A2 Модерн
Кульовий кран МОДЕРН для фільтраКран ДЛЯ СИСТЕМ ВОДООЧИСТКИКран модерн для очищеної питної води встановлюється на мийку або стільницю. Це сучасний і стильний кран, він буде мати гарний вигляд на вашій кухні. Кран очищеної води можна використовувати як в системах зворотного осмосу, так і в проточних ..
Кран для фільтра з мінералізатором Ecosoft WDF024AA2H
Кульовий кран МОДЕРН для фільтра з мінералізаторомКран з подвійним підключенням: для очищеної води і для мінералізованої водиУнікальний дизайн Матеріал: латунний кранКолір хромМеханізм закривання ― керамічний.Підключення до трубки 1/4"Кран для фільтра підходить для всіх виробників систем очищення во..
Кран для фільтра Крапля Ecosoft WDF104
Кульовий кран Крапля для фільтра EcosoftМатеріал: латунний кранКолір хромМеханізм закривання ― керамічний.Підключення до трубки 1/4"Кран для фільтра Ecosoft підходить для всіх виробників систем очищення води!..
Кран для фільтра та мінералізатора Ecosoft WDF02A twin
Кульовий кран подвійний "Крапля" для фільтраКран з подвійним підключенням: для очищеної води і для мінералізованої водиМатеріал: латунний кранКолір хромМеханізм закривання ― керамічний.Підключення до трубки 1/4"Кран для фільтра підходить для всіх виробників систем очищення води!..
Магістральний фільтр Ecosoft BB 10
Магістральний фільтр Ecosoft BB 10" Магістральні фільтри для очищення води Ecosoft BB 10" з підключенням 1 дюйм призначені для очищення холодної води в побутових умовах від механічних частинок (іржі, піску, мулу тощо), а також хлорорганічних сполук, нафтопродуктів, пестицидів, важких металів, розчи..
Магістральний фільтр Ecosoft BB 20
Магістральний фільтр Ecosoft BB 20"Магістральні фільтри для очищення води Ecosoft BB 20" з підключенням 1 дюйм призначені для очищення холодної води в побутових умовах від механічних частинок (іржі, піску, мулу тощо), а також хлорорганічних сполук, нафтопродуктів, пестицидів, важких металів, розчине..
Осмос для акваріума AquaKut 100G RO-3
Фільтр Осмос для акваріума AquaKut 100 G RO-3Триступеневий осмос - спрощена модель для ефективного очищення води. Компактна і недорога установка, розрахована спеціально для акваріумів, допоможе Вам впорається з вадами міської водою і водою зі свердловини.Осмос AquaKut 100G RO-3 очищає в 3 стадії:лін..

Ціна: 2 584.00 грн

Осмос для акваріума AquaKut 50G RO-3
Фільтр Осмос для акваріума AquaKut RO-3Триступеневий осмос-спрощена модель для ефективного очищення води. Компактна і недорога установка, розрахована спеціально для акваріумів, допоможе Вам впорається з вадами міської водою і водою зі свердловини.Осмос AquaKut 50G RO-3 очищає в 3 стад..

Ціна: 2 356.00 грн

Осмос для акваріума AquaKut 75G RO-3
Фільтр Осмос для акваріума AquaKut 75 G RO-3Триступеневий осмос-спрощена модель для ефективного очищення води. Компактна і недорога установка, розрахована спеціально для акваріумів, допоможе Вам впорається з вадами міської водою і водою зі свердловини.Осмос AquaKut 75G RO-3 очищає в 3 стад..

Ціна: 2 432.00 грн

Осмос для акваріума AquaKut NEMO 50G RO-3 G-3
Фільтр Осмос для акваріума AquaKut NEMO 50G RO-3 G-3Триступеневий осмос-спрощена модель для ефективного очищення води. Компактна і недорога установка, розрахована спеціально для акваріумів, допоможе Вам впорається з вадами міської водою і водою зі свердловини.Осмос AquaKut NEMO 50G очищає ..

Ціна: 2 774.00 грн

Фільтр - глечик Наша Вода Maxima Duo Білий 3 л
Фільтр глечик Наша Вода Maxima Duo БілийНовий фільтр глечик Наша Вода «Максима» білий — відтепер сама природа оселилася у вашому домі. Завдяки цьому фільтру відбувається щоденне чудо перетворення звичайної води з крана в чисту, безпечну, корисну воду — її приємно пити, на ній смачно готувати, легко ..
Фільтр глечик Наша Вода Maxima Duo Чорний 3 л
Фільтр глечик Наша Вода Maxima Duo ЧорнийНовий фільтр глечик Наша Вода «Максима» чорний — відтепер сама природа оселилася у вашому домі. Завдяки цьому фільтру відбувається щоденне чудо перетворення звичайної води з крана в чисту, безпечну, корисну воду — її приємно пити, на ній смачно готувати, легк..
Фільтр глечик Наша Вода Maxima Зелений 3 л
Фільтр глечик Наша Вода ЗеленийНовий фільтр-глечик Наша Вода «Максима» зелений — відтепер сама природа оселилася у вашому домі. Завдяки цьому фільтру відбувається щоденне чудо перетворення звичайної води з крана в чисту, безпечну, корисну воду — її приємно пити, на ній смачно готувати, легко підтрим..
Фільтр глечик Наша Вода Maxima Синій 3 л
Фільтр глечик Наша Вода СинійНовий фільтр-глечик Наша Вода «Максима» синій — відтепер сама природа оселилася у вашому домі. Завдяки цьому фільтру відбувається щоденне чудо перетворення звичайної води з крана в чисту, безпечну, корисну воду — її приємно пити, на ній смачно готувати, легко підтримуват..
Фільтр глечик Наша Вода Maxima Чорний 3 л
Фільтр глечик Наша Вода ЧорнийНовий фільтр-глечик Наша Вода «Максима» чорний — відтепер сама природа оселилася у вашому домі. Завдяки цьому фільтру відбувається щоденне чудо перетворення звичайної води з крана в чисту, безпечну, корисну воду — її приємно пити, на ній смачно готувати, легко підтримув..
Ми рекомендуємо
Фільтр моноблок Осмос AquaKut з помпою 300G
Ультратонкий фільтр осмос AquaKut з насосом 300GФільтр Осмос Aquakut 300G є надійною і ефективний очисною системою, спрямованої на очищення води від іржі, піску, опадів, глини, хлору, органічних і механічних речовин і наданню воді м'якості.Ступені очищення ультратонкого осмосу:Картридж Quick поліпро..

Ціна: 9 120.00 грн

Ми рекомендуємо
Фільтр моноблок Осмос AquaKut з помпою 500G
Ультратонкий фільтр осмос AquaKut з насосом 500GФільтр Осмос Aquakut 500G є надійною і ефективний очисною системою, спрямованої на очищення води від іржі, піску, опадів, глини, хлору, органічних і механічних речовин і наданню воді м'якості.Ступені очищення ультратонкого осмосу:Картридж Quick поліпро..

Ціна: 9 842.00 грн

Фільтр моноблок Осмос AquaKut з помпою 50G RO-5 С-02
Фільтр Осмос AquaKut з насосом 50G RO-5 С-02Фільтр Осмос Aquakut 50G RO-5 С-02 є надійною і ефективний очисною системою, спрямованої на очищення води від іржі, піску, опадів, глини, хлору, органічних і механічних речовин і наданню воді м'якості.Очищається вода проходить 5 ступенів фільтрації:Поперед..

Ціна: 7 220.00 грн

Ми рекомендуємо
Фільтр моноблок Осмос AquaKut з помпою 50G з баком
Ультратонкий фільтр осмос AquaKut з насосом 50GФільтр Осмос Aquakut 50G є надійною і ефективний очисною системою, спрямованої на очищення води від іржі, піску, опадів, глини, хлору, органічних і механічних речовин і наданню воді м'якості.Ступені очищення ультратонкого осмосу:Картридж Quick поліпропі..

Ціна: 6 726.00 грн

Фільтр моноблок Осмос AquaKut з помпою 600G RO-5 С-03
Фільтр Осмос AquaKut з насосом 600G RO-5 С-03Фільтр Осмос Aquakut 600G RO-5 С-03 є надійною і ефективний очисною системою, спрямованої на очищення води від іржі, піску, опадів, глини, хлору, органічних і механічних речовин і наданню воді м'якості.Очищається вода проходить 5 ступенів фільтрації:..

Ціна: 11 400.00 грн

Фільтр Осмос Aqua Kut RO-5 Е01
Фільтр для води Aquakut RO-5 Е01:Фільтр система зворотного осмосу - найбільш ефективний і вигідний спосіб очищення водопровідної води і води зі свердловини для питних цілей. Голландський бренд Aquakut представляє широкий вибір систем очищення на основі зворотного осмосу по комплектації. Основними пе..

Ціна: 2 600.00 грн

Фільтр Осмос Aqua Kut RO-6 Е02 мінералізатор
Фільтр для води Aquakut RO-6 Е02 з мінералізатором:Фільтр система зворотного осмосу - найбільш ефективний і вигідний спосіб очищення водопровідної води і води зі свердловини для питних цілей. Голландський бренд Aquakut представляє широкий вибір систем очищення на основі зворотного осмосу по комплект..

Ціна: 2 900.00 грн

Фільтр Осмос Aqua Kut RO-7 Е03 мінералізатор+структуризатор
Фільтр для води Aquakut RO-7 Е03 з мінералізатором і структуризатором:Фільтр система зворотного осмосу - найбільш ефективний і вигідний спосіб очищення водопровідної води і води зі свердловини для питних цілей. Голландський бренд Aquakut представляє широкий вибір систем очищення на основі зворотного..

Ціна: 3 100.00 грн

Фільтр Осмос AquaKut 200G RO-5 P01 (високої продуктивності)
Фільтр Осмос AquaKut з помпою 200G RO-5 P01Фільтри для води Осмос AquaKut з помпою 200G RO-P01 - це не тільки якісна і смачна вода, але ще і корисна, саме вона допоможе дбати про ваше здоров'я з задоволенням.Переваги фільтра осмосу Aquakut 200G-5 P01:Осмос здійснює проточну миттєву фільтрацію без ба..

Ціна: 8 930.00 грн

ФІЛЬТРИ ДЛЯ ВОДИ

Кращі фільтри для води за вигідними цінами: який фільтр купити?

Один із способів піклується про своє здоров'я - пити чисту воду. Але з кожним роком це стає проблематичним у зв'язку з погіршенням стану труб, екологічних забруднень зовнішнього середовища і т. д. І вже зараз вживання простої води з-під крана може призвести до заподіяння непоправної шкоди організму. І навіть такий спосіб, як кип'ятіння, який ще недавно відмінно справлявся з очищенням води, вже не підійде для того, щоб вивести всі шкідливі компоненти і домішки. Вирішити проблему якісного очищення питної води допоможе фільтрація за допомогою спеціальних пристроїв - фільтрів.

Побутові фільтри для води: види очищення

Розібратися у варіантах вибору побутового фільтра для води допоможе інтернет-ресурс "Вигідний" (Україна, Київ). Ми пропонуємо клієнтам логічно структурований каталог фільтрів для води за вигідними цінами, який розміщений на сторінках інтернет-платформи vygodnyi.com.ua. Наші менеджери дадуть професійні консультації з приводу вибору фільтра для питної води, вартість якого буде доступна більшості клієнтів.

Природно, купити фільтри для води, який би відповідав всім необхідним характеристикам, для рядового споживача виявиться суттєвою проблемою. Навіть ті, хто раніше стикався з фільтраційними пристосуваннями, здивується різноманітності вибору на ринку цього сегмента товару. Найчастіше зустрічаються такі моделі аквафільтра:

  • зворотньоосмотичні установки;
  • проточна система фільтрації за допомогою картриджів;
  • настільний варіант очищення або за допомогою спеціальних пристроїв, які можна пристосувати на кран;
  • кувшинная установка.

Особливості різних способів фільтрації

За допомогою мембрани, яка розміщена в фільтрі зворотного осмосу, рідина очищається на молекулярному рівні від шкідливих компонентів. Такий метод очищення гарантує збереження кисню та інших корисних компонентів в фільтрованої рідини. За своїми якостями вода дуже схожа на талу, а це вже гарант якості, який позитивно впливає на організм людини. Такий варіант рідини можна вживати навіть в сирому вигляді. Фільтрація також відбувається і на бактеріальному рівні, і шкідливі для організму людини віруси і бактерії не пропускаються мембраною.

Проточний фільтр для води характеризується багаторівневим способом очищення. Вся система складається з картриджів, які на першому етапі очищають рідину від піску, осаду або іржі. Потім відбувається очищення від хлору та інших шкідливих домішок, а так само поліпшується запах води. І на останньому етапі рідина пом'якшується і видаляються важкі метали. Перевага такого способу - можливість підібрати варіанти картриджів, які підійдуть для певної мети. Можна підібрати картридж тільки для очищення від механічних опадів (пісок, мул і т. д.), а можна встановити варіант картриджа, який буде фільтрувати і бактерії. Але зверніть увагу на періодичну заміну картриджів. Бо використані варіанти можуть принести організму не користь, а істотну шкоду.

Насадки на кран характеризуються швидкістю фільтрації води і якістю кінцевого результату. Фільтр для води підключається до крана і за допомогою перемикача вода йде по системі. Так само можна використовувати певний картридж, який очистить рідину як від механічних домішок, так поліпшить смакові якості і запах. Використовуючи дану систему, потрібно теж стежити за станом картриджів і вчасно проводити їх заміну.

Фільтр-глечик - самий елементарний варіант аквафільтра, який спрямований на очищення рідини в невеликій кількості. Видаляє як механічні домішки, так і хімічні. Вибравши певний вид картриджа, можна очистити воду від піску, хлору, пом'якшити її, видалити шкідливі бактерії і віруси.

Який варіант фільтра для води замовити - визначає сам користувач. Адже вибір залежить і від стану води, труб, обсягу використовуваної рідини та особливостей її використання (для вживання в їжу, побутових потреб і т. д.). Можна купити фільтри для води у вигляді глечика з аквафільтром для вживання води в сирому вигляді або приготування їжі на кухню, а в ванну багаторівневу установку для рідини з насадкою на кран. Визначте, з якою проблемою рідини для побутових потреб Вам необхідно боротися, і безпосередньо вибирайте потрібні саме для цих особливостей варіанти очисних систем. Навіть якщо рідина має більш якісну характеристику, можна підібрати картридж для посилення смакових якостей чи насичення її корисними для організму людини компонентами.

Інтернет-магазин "Вигідний" (Україна, Київ) - продаж якісних побутових фільтрів для води за доступними цінами (Київ, Харків, Дніпро, Запоріжжя, Одеса, Україна)

Якщо Вас зацікавило питання, скільки коштує і де можна купити побутовий фільтр для очищення питної води в Україні, зверніть увагу на інтернет-магазин "Вигідний" (Київ). Ми надаємо клієнтам можливість вибрати і купити водяний фільтр, ціна якого конкурентоспроможна з цінами роздрібних магазинів України. Ми гарантуємо якість товарів відповідними сертифікатами, адже наші постачальники - відомі і перевірені вітчизняні та зарубіжні бренди-виробники (AquaKut, Наша вода, Aquafilter і т. д.) фільтрів і комплектуючих для всієї очисної системи.

Якщо Ви хочете купити фільтри для води оптом, наші менеджери допоможуть вирішити питання з наданням істотних знижок, і ціна таким чином істотно знизиться.

Придбати фільтри для води в нашому магазині можна з будь-якого населеного пункту країни (Запоріжжя, Одеса тощо), а ціни на товар не залежать від відстані. Доставка здійснюється транспортною компанією Нова пошта, кур'єром або самовивозом з магазину у Києві (адреса магазину можна знайти на сторінках сайту vygodnyi.com.ua у відповідному розділі).

ПЕРЕВАГИ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ ВИГІДНИЙ

ДОСТАВКА

Самовивіз з нашого магазину (за погодженням за часом). Кур'єром за адресою. Нова пошта (1-2 дні).

ОПЛАТА

Готівковий розрахунок. Безготівковий розрахунок. Кур'єром за адресою. Післяплата.

ГАРАНТІЯ

Обмін / повернення Товару протягом 14 днів. Гарантія товару здійснюється згідно інструкції.

БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ

Працюємо безпосередньо з виробником і імпортерами.

АКЦІЇ ТА ЗНИЖКИ

Постійні акції та знижки на всі групи товарів через корзину.

ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Ми не маємо топових позицій в пошуку сайтів, тому подвійно намагаємося, щоб Ви нас радили!

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ

Широкий асортимент. Але ми не виставляємо на сайт продукцію, за якою є стабільні нарікання.

Розчарування від низької якості триває довше, ніж радість від низької ціни!!

ОПЛАТА ПРИ ОТРИМАННІ

Відсутність ризиків.

Дізнатись вартість